Twoja Twarz za 21 dni będzie
młodsza nawet o 30 lat!

Efekt odmładzania 3 razy lepszy niż botoks, lifting i laser razem wzięte
ldaermiq

Dzień dobry,

Jesteśmy dwójką naukowców. Specjalizujemy się w biochemii molekularnej. Nasze losy splotły się w Kanadyjskim Instytucie „Care and Skin Labs”. Nazywamy się:

Paweł Chotomski i Marina Powers

LeSkinic

Paweł

LeSkinic

Marina

Nasza kuracja pellimolekularna jest określana przez wybitnych specjalistów jako „przełom w odnowie skóry”. Jesteśmy nominowani do licznych nagród naukowych. Jednak dla nas zasadnicze znaczenie ma, że dzięki naszej formule:

 • Całkowicie znikną Twoje zmarszczki – nawet o 99,7%
 • Będziesz mieć gładką skórę – nawet o 94%
 • Twoja cera będzie bardziej świetlista – nawet o 91%
 • Pozbędziesz się przebarwień i pajączków – nawet o 89%
 • Zlikwidujesz blizny – nawet o 87%

Kuracja pellimolekularna sprawia, że masz świeżą, gładką skórę. Zupełnie jakbyś się urodziła na nowo. To cofa czas na Twojej twarzy nawet o 30 lat! Tak jak u pani Anety z Będzina.

ZACZYNAM OD NOWA

LeSkinic LeSkinic

Nie bardzo o siebie dbałam: opalanie bez żadnych kremów, popalanie papierosków, mało snu. Jakoś nie myślałam o tym, że to wszystko bardzo wpłynie na moją twarz. A jednak… po 40-tce to szybko poszło. Wyglądałam na 15 lat więcej. I może bym się nie zmartwiła, ale mój mąż mnie zostawił. Dla młodszej.

Długo się po tym ciosie nie mogłam pozbierać. Ale w końcu jakoś ogarnęłam się. Musiałam zająć się dziećmi, domem. Na tym się skupiłam. I nagle nie wiadomo skąd skończyłam 65 lat. Wtedy dopiero zrozumiałam, że zostałam sama. Sama, ale ze zmarszczkami. Żaden chłop nawet nie chciał na mnie spojrzeć.

Córka mi przywiozła z Kanady kurację i kazała używać. Ja tam ogólnie nie wierzę w cuda, ale… no wystarczy na mnie spojrzeć. Jakbym zawarła pakt z diabłem na wieczną młodość. A powodzeniu u panów to bonus. Opędzić się od tych 40-latków nie mogę!

Aneta Lisowska, Będzin

65 lat

TERAZ TWOJA KOLEJ, BY ODMŁODZIĆ SIĘ O TYLE LAT ILE TYLKO CHCESZ

Jeśli chcesz zlikwidować:

 • zmarszczki mimiczne
 • zmarszczki starcze
 • zmarszczki grawitacyjne
 • zmarszczki senne
 • zmarszczki posłoneczne
 • przebarwienia
 • rozszerzone i popękane naczynka
 • wiotką skórę
 • przesuszenia
 • blizny potrądzikowe i inne

To jesteś we właściwym miejscu i czasie. Masz tu PROSTE ROZWIĄZANIE swojego problemu. Z naszą pellimolekularną formułą pozbędziesz się swojego kłopotu ze zmarszczkami raz na zawsze. Twoja twarz będzie młoda, świetlista i bez skazy. Lepsza i piękniejsza niż kiedykolwiek przedtem. A na dodatek:

BEZ OPERACJI PLASTYCZNEJ
BEZ WSTRZYKIWANIA BOTOKSU
BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

ZAPOMNIJ O „STARZENIU SIĘ Z GODNOŚCIĄ”

Z jednej strony otacza Cię kult młodości. Na okładkach pism, w Internecie, na reklamach widzisz młode twarze. Nawet jeśli te kobiety mają więcej niż 40 lat, nie ma śladu po zmarszczkach. To nie tylko efekt retuszu zdjęć, ale wszechobecnej chirurgii plastycznej albo zabiegów wstrzykiwania botoksu.

Z drugiej strony słyszysz głosy, że należy się starzeć z godnością i nie przejmować zmarszczkami i siwymi włosami. To często wytłumaczenie tych, którzy uważają, że odmładzanie nie ma sensu albo jest za drogie.

A tymczasem Ty i wiele innych kobiet nie możecie pogodzić się ze zmianami na twarzy. Zmarszczki nie dodają uroku, a często sprawiają, że tracisz poczucie własnej wartości. Wiele kobiet po 40-tce mówi, że czują się „przezroczyste”, tak jakby ludzie nie widzieli ich zza zmarszczek, które mają na twarzy.

Wybór pomiędzy niebezpiecznym i bardzo drogim zabiegiem, a starzeniem się to… żaden wybór. To jak decydować między tym, czy lepiej uciąć nogę, czy rękę.

Dlatego postanowiliśmy to zmienić:

Po pierwsze – odmładzanie ma być dostępne dla każdego, kto tego potrzebuje i chce

Po drugie – odmładzanie nie może wiązać się z bólem i strachem przed nieudanym

Po trzecie – odmładzanie ma być niedrogie i nie wymagać pożyczek albo kredytów

I NA CO MI TO BYŁO?

LeSkinic LeSkinic

Nabiłam sobie głowę, że się odmłodzę. Koleżanka poleciła mi ponoć renomowany gabinet kosmetyczny. Zapisałam się na zabieg ostrzyknięcia twarzy kwasem. Musiałam wziąć na to pożyczkę. Ale pomyślałam, że warto zainwestować w siebie.

To co się potem działo z moją twarzą… Musiałam wziąć zwolnienie lekarskie, bo wyglądałam jak ofiara pobicia. Chciałam się z nimi sądzić, ale jak mi prawnik powiedział, ile mam mu zapłacić, to bym z tych długów do końca życia nie wyszła.

Gdybym tylko wtedy wiedziała o formule ekspresowego odmładzania. Każda kobieta sobie może na to pozwolić i na dodatek nie będzie wyglądała, jakby walczyła na ringu. Ech no cóż! Na szczęście ja w końcu trafiłam na tę kurację i bez bólu, opuchlizny, gojenia mam 20 lat mniej.

Justyna Balicka, Kętrzyn

54 lata

DLACZEGO STWORZYLIŚMY FORMUŁĘ EKSPRESOWEGO ODMŁADZANIA?

Z badań psychologów wynika, że problem z brakiem akceptacji dla zmarszczek na twarzy dotyka ponad 86% kobiet w wieku powyżej 40 lat. To często powoduje, że stają się mniej pewne siebie, uważają, że nie są wystarczająco atrakcyjne i już na nic nie zasługują od życia. Nierzadko ich mężowie porzucają je lub romansują z młodszymi kobietami. Gorzej wiedzie im się w pracy.

Postanowiliśmy zająć się formułą ekspresowego odmładzania, bo zdawaliśmy sobie sprawę, jak wiele kobiet cierpi z powodu starzejącej się skóry. Ktoś mógłby powiedzieć, że to nic ważnego. Jednak sama zastanów się, jak czujesz się z tym, że Twoje policzki wiszą, masz kurze łapki, zmarszczki wokół ust, a szyja zaczyna przypominać obwisłą szyję indyka.

MŁODY WYGLĄD NALEŻY SIĘ KAŻDEMU

To nie mogło tak dłużej trwać. Wszystko zaczęło się od naszej wspólnej znajomej – Anny (wtedy miała 54 lata), która straciła awans na kierownika na rzecz młodszej koleżanki. Od lat pracowała w recepcji dużego hotelu.

Przyszła do nas i opowiedziała, dlaczego tak się stało. Anna miała wielkie doświadczenie, a do tego była dobrą i przesympatyczną kobietą. To było oczywiste, że jej należał się ten awans. Jednak przegrała z młodszą konkurentką z błahego powodu…

Szefowie (a byli to sami mężczyźni) dokonując wyboru nie kierowali się osiągnięciami Anny, a młodą, świeżą twarzą konkurentki na stanowisko kierownicze. Stwierdzili, że będzie… ładniej prezentowała się w recepcji. To wyglądało tak, jakby Anna znikła za woalką zmarszczek i tylko one się liczyły, a nie jej doświadczenie.

PRZEGRAŁAM PRZEZ ZMARSZCZKI, ALE…

LeSkinic LeSkinic

Jak skończyłam 22 lata to zaczęłam pracować w osiedlowym sklepie spożywczym. Nawet nie wiem, kiedy minęło mi tam 29 lat. Ale już od dłuższego czasu właściciel obiecywał mi awans na kierowniczkę. Zawsze powtarzał: „Pani Moniko, ja pani bardziej ufam niż sobie samemu”. Ale obiecanki cacanki.

Już nawet z moim mężem snuliśmy plany, co zrobimy z moją podwyżką za awans. Aż tu pewnego dnia dowiaduję się, że kierowniczką została jakaś panna, co to dopiero 2 miesiące u nas pracowała i ledwo 25 lat skończyła. Taka młodziutka. A dlaczego? Ano właścicielowi wpadła w oko, bo taka „młoda i świeża”. Jak ja się wkurzyłam. Przegrało moje doświadczenie z jej dziecinną buzią.

Ale mój stary mówi, że jak się mnie zdenerwuje to wtedy nie ma przebacz. Pomyślałam, że ja temu bałwanowi właścicielowi pokażę. Wzięłam tę formułę ekspresowego odmładzania i 2 razy dziennie stosowałam. Jak po 21 dniach przyszłam do niego z wymówieniem to szczękę zbierał z podłogi. Prosił o wybaczenie i dawał podwyżkę. Ale na co mnie to teraz. Wyglądam jakbym miała 30 lat, a doświadczenie takie, że od razu zostałam szefową dużego sklepu w centrum miasta, o!

Monika Serwinek, Luboń

51 lat

Rzuciła się pod koła samochodu

Anna nie zniosła tego. Nie potrafiła się pogodzić ani z brakiem awansu, ani z tym, że jej twarz już nie wygląda młodo i promiennie. Pewnego dnia wyszła z pracy i… świadomie wbiegła pod nadjeżdżający duży samochód transportowy. Kierowca nie zdążył zahamować. Uderzył centralnie w Annę.

Jej mąż opowiadał nam potem, że jej twarz była po prostu zmasakrowana. A jednak Anna przeżyła. Miała też liczne złamania. Lekarze zrobili wszystko, żeby jej twarz odzyskała normalny wygląd, jednak było to niemal niemożliwe.

To była jedna wielka blizna

Twarz Anny przypominała rozkwaszone jabłko. Kiedy w końcu stanęła na nogach i po raz pierwszy od wielu tygodni zobaczyła się w lustrze, krzyknęła przerażona. To był taki wrzask, że do jej sali wpadło 5 pielęgniarek i 2 lekarki. Myślały, że ktoś Annę napadł.

Podano jej środki uspakajające. Jednak Anna popadła w całkowite odrętwienie i przestała odzywać się do wszystkich. Nawet mąż i jej dorosła córka nie byli w stanie przebić się przez ten mur. Kobieta napisała im tylko jedno zdanie:

„Starość zabiła moją twarz”

Znaliśmy się z Anną od wielu lat. Ani Marina, ani ja nie mogliśmy znieść tego, że nasza znajoma tak cierpi. Dlatego kiedyś Marina przysiadła się do mnie w stołówce i powiedziała, że musimy pomóc Annie.

– To nasz obowiązek. Jako ludzi i naukowców – dodała.

Wiedziałem, że ma rację. Sam nieraz słuchałem, jak moja żona narzeka, że jej twarz nie wygląda jak kiedyś. A przecież kochałem ją całą, włącznie ze zmarszczkami. Dla mnie one były piękną mapą wspólnie przeżytych lat. Jednak, skoro moja żona tak to przeżywała, to co dopiero musiała czuć Anna, która przez swoje zmarszczki niemal straciła życie?

KAŻDA KOBIETA ZASŁUGUJE NA PIĘKNĄ GŁADKĄ TWARZ

To nieważne czy masz 25 lat, czy już dawno przekroczyłaś 70-tkę. Nieważne czy jesteś gospodynią domową, czy szefową wielkiej firmy. Nieważne czy całe życie smarowałaś się kremami, czy często zdarzało Ci się iść spać w niezmytym makijażu, opalać się bez filtrów lub popalać papierosy. Ważne, że ZASŁUGUJESZ na łatwy dostęp do odmładzania.

Dlatego kiedy Marina i ja przystąpiliśmy do pracy nad naszą pellimolekularną formułą postanowiliśmy od razu, że chcemy pomóc nie tylko Annie, ale milionom innych kobiet. Kuracja miała być wysoce SKUTECZNA, a oprócz tego:

ŁATWA DO STOSOWANIA W DOMU

OGÓLNODOSTĘPNA

TANIA

Nasi koledzy śmieli się za naszymi plecami, że chcemy zbawić stare gospodynie domowe. Wywoływało to w nas wściekłość. Właśnie przez takie komentarze Anna i tysiące innych kobiet cierpią, są zdesperowane i zamiast cieszyć się życiem, zadręczają się każdą zmarszczką.

„To wielka porażka…”

Tak powiedział jeden z naukowców z naszego instytutu. Uważał, że „stare kobiety i tak już do niczego się nie nadają”. Naprawdę? Czy to samo mówił swojej mamie albo ciotkom?

Twierdził również, że nie ma sensu pracować nad czymś tak banalnym jak odnawianie skóry. On sam prowadził w tym czasie badania nad zatrzymaniem łysienia. Ktoś mógłby przecież powiedzieć, że bez włosów da się żyć i nie są ludziom do niczego potrzebne. A przecież tak nie jest! Podobnie jest z młodym wyglądem twarzy.

Praca nad pellimolekularną formułą zajęła nam niemal 3 lata. To długo, jednak badania kliniczne wymagają czasu. Zdarzało nam się pracować po 14 godzin, również w weekendy. Jednak mieliśmy jasny cel, jakim była…

Całkowita likwidacja procesu starzenia

Jednak oszukalibyśmy Cię, gdybyśmy powiedzieli, że nasza praca to było wyłącznie pasmo sukcesów. Nic z tych rzeczy. Tak naprawdę porażka goniła porażkę. W pewnym momencie Marina zasugerowała wręcz, że powinniśmy dać sobie spokój.

Przypomniałem jej wtedy, po co to robimy – dla Anny. Dla wielu setek, tysięcy, milionów takich Ann. Marina pokiwała tylko głową i spędziła całą noc w laboratorium. I to był przełom w naszych badaniach. Okazało się, że robiliśmy jeden istotny błąd w formule. Nie było w niej aktywatora, który by sprawił, że pozostałe składniki zaczną produkować mikromolekuły, które wypełnią zmarszczki i całkowicie wygładzą skórę. Marina obserwowała te cząsteczki pod mikroskopem i zauważyła, że owszem powstają. Jednak działo się to tak wolno, że nie wywoływało żadnych zmian.

Mówiąc prostym językiem: mikromolekuły potrzebowały kopa, żeby ruszyć z kopyta. Marina zastanawiała się, co mogłoby je pobudzić do działania. Sięgnęła po aktywator molekularny. Dodała odrobinę do wcześnie stworzonej przez nas formuły. Na początku nic się nie działo, więc zrobiła sobie przerwę na kolejną kawę tej nocy. Kiedy ponownie zajrzała pod mikroskop była w szoku, bo mikromolekuły po prostu śmigały jak szalone. Była 4 nad ranem, ale Marina nie myślała o tym. Zadzwoniła do mnie krzycząc do słuchawki:

„Wstawaj! Mamy formułę młodości!”

Wykonywaliśmy kolejne testy, między innymi na syntetycznej skórze. To było niesamowite, co się stało. Ta skóra po prostu młodniała na naszych oczach. Byliśmy tak szczęśliwi, że tańczyliśmy po laboratorium.

Jednak prawdziwy test działania formuły pellimolekularnej nastąpił, kiedy podarowaliśmy Annie pojemnik z naszą kuracją. W jej zmasakrowanej twarzy tylko oczy przypominały kobietę, którą kiedyś znaliśmy. Wzięła szklane opakowanie i odstawiła na szafkę. Nie powiedziała ani słowa. Odwróciła się do okna, jakby nas nie było w pokoju. Wyszliśmy z poczuciem porażki, straconego czasu i żalu, że nawet nie dała nam nadziei, że spróbuje.

Opowiedziałem o tym mojej żonie. I wtedy ona powiedziała, że chętnie wypróbuje na sobie naszą pellimolekularną formułę. Tłumaczyła mi również, że musimy zrozumieć Annę. Od 3 lat żyła z twarzą, w której nikt już nie widział człowieka. Zatarła się nawet pamięć o jej zmarszczkach, bo teraz była to jedna wielka, czerwona blizna.

Przez noc odmłodniała o 5 lat!

Moja żona użyła kremu wieczorem. Obudziłem się pierwszy i jak zwykle poszedłem szykować kawę do kuchni. Żona pojawiła się w drzwiach 5 minut później. Zastygłem, kiedy zobaczyłem ją. To była moja wspaniała kobieta, ale jakby się cofnęła w czasie. Złapałem ją za rękę i poprowadziłem przed lustro. Zobaczyła swoją twarz i… rozpłakała się.

– Kochanie stworzyliście kurację ekspresowego odmładzania – powiedziała szlochając.

Ale to wcale nie był koniec możliwości naszej formuły. Kiedy 21 dni później siedzieliśmy z Mariną w laboratorium, jej telefon dał znak, że doszedł sms. Ale ona pochłonięta badaniami nawet nie zajrzała. Minęły 2-3 godziny, kiedy w końcu sprawdziła wiadomość. Bez słowa podała mi telefon. Zajrzałem i wypuściłem z rąk urządzenie. Oboje spojrzeliśmy sobie w oczy, a potem dosłownie padliśmy sobie w objęcia.

anna anna

Tak zmieniła się Anna – widok z lewej był zbyt drastyczny.

Twarz Anny była znowu piękna i młoda. Jakby nie było żadnego wypadku. Jakby nigdy nie miała żadnej blizny, zmarszczki… Wyglądała nie na 57 lat, jak wskazywałaby jej data urodzenia, ale na 30. Nasza formuła ekspresowego odmładzania odjęła jej 27 lat i całkowicie zlikwidowała blizny po wypadku!

POZBĄDŹ SIĘ STAREJ SKÓRY I ZRÓB MIEJSCE NA NOWĄ

Moja żona i Anna były pierwszymi kobietami, które skorzystały z pellimolekularnej formuły. Obie osiągnęły niesamowite efekty, które Ty też zauważysz na swojej twarzy. A teraz opowiem Ci, co Marina i ja zawarliśmy w kuracji ekspresowego odmładzania.

Nasza formuła pellimolekularna opiera się na niewielkich, dostrzegalnych jedynie pod mikroskopem, cząsteczkach – mikromolekułach. Mają one kulisty kształt, przypominają małe kuleczki. Ich zadaniem jest docieranie do zmarszczek i wypychanie ich od środka. W ten sposób zostają one wypełnione i znikają z powierzchni skóry. A dzięki lepszemu napięciu naskórka nie widać również rozszerzonych porów oraz popękanych naczynek krwionośnych, nazywanych pajączkami. Co bardzo ważne molekuły odbudowują także strukturę skóry pokrytej bliznami, np. po trądziku albo ranach.

PRAWDZIWY POWÓD POWSTAWANIA ZMARSZCZEK

before

Przed – Skóra ze zmarszczkami, które zagłębiły się.

after

Po – Gładka skóra, ponieważ zmarszczki zostały wypełnione mikromolekułami

Zmarszczki to mikrouszodzenia skóry. Każda z nich zagina naskórek i niejako wpycha go do środka. Dlatego właśnie zadaniem formuły pellimolekularna jest działanie od wewnątrz. Jednak zadbaliśmy również o to, aby wpływała na zewnętrzną warstwę naskórka.

Mikromolekuły wnikają do skóry właściwej, gdzie odbijają się od tkanek i wypychają je na zewnątrz. W ten sposób likwidują wszelkie zagłębienia i zagięcia, które widoczne są w postaci zmarszczek lub blizn.

Z kolei olejki roślinne, które są w składzie formuły, pielęgnują zewnętrzną warstwę naskórka. Delikatnie złuszczając go, rozjaśniając i wyrównując koloryt.

WYSTARCZY ODSŁONIĆ TWOJĄ MŁODĄ TWARZ

Po tych słowach pewnie pomyślałaś, że można zrobić peeling i problem z głowy. Niestety, to tak nie działa. Tu potrzebna jest SILNIEJSZA BROŃ. Ale NIE OBAWIAJ SIĘ. Nie chodzi o drastyczną metodę złuszczania jak z gabinetów kosmetycznych albo horrorów. Żadnego bolesnego zabiegu, który potem goi się tygodniami, a Ty nie możesz pokazać się ludziom na oczy, bo wyglądasz jak pomidor.

WYGLĄDAŁAM JAK STRASZYDŁO

LeSkinic LeSkinic

Miałam zabieg u kosmetyczki. Wyglądałam po nim, jakby mnie to kwasem oblał. Nie wychodziłam z domu, bo się wstydziłam. Ludzie się na mnie gapili, a dzieci wyły przerażone. Bałam się, że córkom kłopotów narobię. Tak mnie to przerażało…

A teraz?

Jestem szczęśliwa, jak jeszcze nigdy w życiu. I co najważniejsze: odmłodniałam! Już nie siedzę w domu. A najlepsze jest to, że mój były mąż ciągle do mnie dzwoni. Chce do mnie wrócić. Nie wiem, czy się zgodzę, bo spotykam się z młodszymi i przystojniejszymi mężczyznami. Lepiej być nie mogło!

Alicja Rosolska, Bychawa

61 lat

Złuszczanie skóry zachodzi stopniowo po każdym użyciu formuły pellimolekularnej. Proces jest dla Ciebie zupełnie niedostrzegalny. Natomiast wpływa na regenerację powstałych uszkodzeń, czyli zmarszczek. Regeneracja jest ponad 300 razy szybsza, dlatego jest ona widoczna po każdym użyciu kuracji. Efekt:

 • PO 1-SZYM UŻYCIU:

  wyraźnie gładsza, świetlista i nawilżona skóra

 • PO 7 DNIACH:

  wyrównany koloryt skóry, cera jest napięta, drobne zmarszczki są niewidoczne w 97%

 • PO 14 DNIACH:

  brak rozszerzonych porów, znikają cienie, niewidoczne są przebarwienia, popękane naczynka, efekt młodej, promienne skóry

 • PO 21 DNIACH:

  skóra jest odmłodzona w 100%. Nawet głębokie zmarszczki zostały całkowicie wypchnięte na zewnątrz.

POTĘGA MŁODOŚCI PROSTO Z NATURY

Czasami nawet naukowcy nie zdają sobie sprawy, jak potężne działanie mają naturalne składniki. Dlatego, kiedy czytasz o odmładzaniu to z dreszczem przerażenia dowiadujesz się o skalpelach, igłach, laserach. A przecież nie tędy droga.

Marina i ja od wielu lat studiowaliśmy składniki roślinne, które mają wpływ na regenerację skóry. Przedmiotem naszych badań była regeneracja blizn na skórze. Okazało się, że wcale nie musieliśmy szukać egzotycznych roślin w puszczy Amazonii czy w górach Nepalu. Takie sposoby na odmładzanie często wciska się kobietom, wmawiając, że ekstrakty z jakiegoś krzaka zza 7 mórz są lepsze od rodzimych ziół.

Kolejna sprawa to udawanie, że dodatek złota albo komórek macierzystych jest w stanie kogoś odmłodzić. Skoro tak, to wystarczyłoby sobie położyć na policzku złoty pierścionek. A z kolei komórki macierzyste pochodzą najczęściej z winogron. Ale czy ty jesteś rodzynką, żeby na Ciebie zadziałały?

To wszystko kłamstwa, które wciskają Ci koncerny kosmetyczne i specjaliści chirurgii plastycznej. Chodzi tylko o to, żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy z Twojego konta. Tymczasem trzeba było tylko połączyć dobrze znane składniki roślinne i spotęgować ich działanie aktywatorem molekularnym. To jest skuteczna broń w walce ze zmarszczkami!

ODMŁÓDŹ SIĘ W SWOJEJ ŁAZIENCE!

Bardzo ważna była forma, w której zamknięta byłaby nasza kuracja ekspresowego odmładzania. Marina nie miała wątpliwości, co będzie najłatwiejsze do stosowania w domu – krem!

W końcu niemal każda kobieta ma choć jeden taki kosmetyk na półce w łazience. Dlatego właśnie kuracja pellimolekularna ma taką formę. Dodatkowo, żeby było Ci przyjemnie na nią patrzeć i stanowiła ozdobę, dodaliśmy piękne opakowanie. W końcu kobiety cenią piękno wokół siebie i jest to również dla nich ważne. Ale przede wszystkim to SKUTECZNOŚĆ sprawia, że nasza formuła odmłodzi Cię w 21 dni!

W KOŃCU CIESZĘ SIĘ Z ŻYCIA

LeSkinic LeSkinic

Całe życie miałam jakieś przeboje ze skórą twarzy. Jak byłam mała miała alergię skórną, potem wielki trądzik, a na koniec zaczęłam się starzeć w jakimś kosmicznym tempie. Kupowałam sobie mnóstwo kosmetyków przeciwzmarszczkowych – zero efektu. Nawet chodziłam na jakieś azjatyckie masaże i wałki kupowałam. Wszystkiego próbowałam – zero efektu. Byłam zrozpaczona, bo przez tą starą twarz nie umiałam sobie nikogo znaleźć. W życiu bym nie pomyślała, że po tylu latach męki nagle odmłodnieję. No to był szok!

Wystarczyło zaledwie 21 dni, a ja wyglądam najlepiej w swoim życiu. Nie dość, że pozbyłam się zmarszczek, to wyleczyłam blizny potrądzikowe. Zmiana o 180 stopni, naprawdę. Nareszcie śmiało biorę z życia to co najlepsze. Bo wiem, że na to zasługuję!

Beata Flor, Białystok

49 lat

„PRZEŁOM W ODNOWIE SKÓRY”

Nasza formuła pellimolekularna to prawdziwy HIT. Dla nas najważniejsze, że doceniają go kobiety. Już ponad 348 tysięcy zastosowało naszą kurację i przywróciło młodość swojej skórze. Dostajemy od nich mnóstwo wiadomości z podziękowaniami:

„Ale to jest super krem! Pokochałam od pierwszego użycia.”

Jola Jola

„Wspaniale, że trafiłam na formułę pellimolecularną. Przywróciła mi młodość i wiarę w siebie.”

Bożena

„Jesteście wspaniałymi ludźmi. Daliście nam, kobietom, nadzieję, że można znowu być młodą i w każdym wieku. Dziękuję!”

Asia

„Dzień dobry! Czy wiecie, że dzięki Waszej kuracji ekspresowego odmładzania odjęłam sobie 30 lat? No to już wiecie.”

Krysia

„Szkoda, że nie ma Nobla w dziedzinie kosmetyków, bo byście go na pewno dostali!”

Helena

„Kochan Waszą formułę. Używam już 3 pudełko, choć efekt był już po pierwszym. Ale ten krem jest najlepszy!”

Jola Gabriela

„Nie wierzyłam przyjaciółce, więc postanowiłam przekonać się na własnej skórze. Po 21 dniach zmarszczki poznikały. To naprawdę działa!”

Jola Olga

„Teraz ludzie biorą mnie za matkę moich wnuczków. Tak działa ta Wasza formuła”

Zofia

„Dzięki Wam uratowałam moje małżeństwo. On teraz nie może oderwać ode mnie wzroku.”

Dorota

„Nienawidziłam patrzeć w lustro. Miałam czarne myśli. A teraz? Mój narzeczony jest 17 lat młodszy ode mnie i za 3 tygodnie bierzemy ślub! Dziękuję”

Weronika

Ale również specjaliści wyrażają się o naszej formule ekspresowego odmładzania z uznaniem. Określają ją jako „przełom w odnowie skóry”. Skąd taki aplauz w świecie nauki? Oto kilka istotnych powodów:

ladefmiq

Odmładza nawet o 30 lat w 21 dni – to wszystko dzięki 100 razy szybszej produkcji kolagenu i usuwaniu skóry, na której są widoczne zmarszczki

ladefmiq

Idealna do stosowania w domu – wygodna forma kremu sprawia, że kuracja pellimolekularna nie wymaga chodzenia do gabinetów kosmetycznych albo klinik, które zajmują się odmładzaniem.

ladefmiq

Jest naturalna i bezpieczna – nie ma tu żadnych trucizn, które paraliżują nerwy i powodują efekt maski. Nie trzeba nic nacinać ani wypalać. To potęga naturalnych składników, które zespolone ze sobą w odpowiednich proporcjach, mają moc cofania czasu dla Twojej twarzy.

ladefmiq

Nie kosztuje dużo – pożyczka na wbijanie Ci igieł i wstrzykiwanie botoksu? Kredyt na lifting, po którym Twoja twarz będzie się goić miesiącami, a skutek jest trudny do przewidzenia? TO BEZ SENSU! Zostaw te pieniądze na wycieczkę do ciepłych krajów. Nasz formuła pellimolekularna odmładza Twoją twarz, a nie wyciąga Twoje ciężko zapracowane pieniądze.

ladefmiq

Potwierdzona badaniami i certyfikatami – ponad 14 instytutów (w tym nasz Europejski Instytut „Care and Skin Labs”), 27 certyfikatów oraz 3 lata naszej ciężkiej pracy w laboratorium – to gwarancja działania naszej formuły pellimolekularnej.

SKUTECZNOŚĆ DOWIEDZIONA NAUKOWO

Nasza gotowa formuła pellimolekularna przeszła szereg bardzo starannych badań. Wszak w grę wchodzi Twoja twarz. Dlatego oprócz naszych własnych, 3-letnich badań, formuła pellimolekularna trafiła do 13 innych instytutów badawczych. Między innymi w Szwajcarii, Japonii, USA oraz Korei Południowej, która słynie z preparatów odmładzających.

Badania te pokazują niezbicie, że – bez względu na wiek (grupa badawcza obejmowała kobiety w wieku 29-83 lata), kondycję skóry i rodzaje zmarszczek – formuła pellimolekularna ekspresowo odmładza każdego.

stopień odmłodzenia ze względu na wiek LeSkinic
szybkość działania ze względu na wiek LeSkinic
skuteczność usuwania różnych rodzajów zmarszczek
LeSkinic
kurze łapki lwia zmarszczka zmarszczki palacza bruzdy nosowo wargowe blizny przebarwienia

TU NIE MA RYZYKA

Wszelkie zabiegi chirurgiczne i kosmetyczne wiążą się czasem z ogromnym ryzykiem. Dlatego bardzo często wręczane są Ci w klinikach albo gabinetach wielostronicowe umowy, w których zrzekasz się prawa do odszkodowania. Są sprytni. Nie dość, że wyciągają od Ciebie tysiące złotych, to jeszcze umywają ręce od odpowiedzialności za ewentualne niepowodzenie liftingu albo obstrzykiwania kwasem.

Nasza formuła pellimolekularna odmładza bez skutków ubocznych. Nie ma tu żadnej paraliżującej nerwy trucizny, cięcia skalpelem albo uszkadzania skóry przy pomocy lasera. Wszystko odbywa się naturalnie, bezpiecznie, w Twoim domu. Po prostu wmasowujesz w twarz krem. O przyjemnym zapachu, jedwabistej konsystencji, która momentalnie się wchłania. Jedyne ryzyko – że rano nie poznasz się w lustrze.

Metodę pellimolekularną nazwaliśmy LeSkinic. Dajemy Ci gwarancję, że już za 21 dni Twoja twarz może wyglądać nawet 30 lat młodziej.

badge badge badge

TWOJA MŁODA TWARZ JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Czy masz do stracenia 10, 20, czy nawet 30 lat to nie jest ważne. To stanie się już za 21 dni. Zrobisz to u siebie w domu, bez bólu, bez strachu, bez ogromnych wydatków. Teraz jest ten moment, żebyś dokonała wyboru. Czy chcesz tak jak Anna, moja żona oraz 347 tysiące kobiet być znowu młoda, piękna i korzystać z życia pełnymi garściami, jakbyś miała znowu 25 lat?

To Twój moment:

NIE – wolę decydować się na bolesne, niebezpieczne zabiegi albo w ogóle nic z tym nie robić i mieć coraz więcej zmarszczek.

TAK – chcę już po 1-szym użyciu czuć się młodsza, piękniejsza i bardziej zadbana. A za 21 dni wyglądać lepiej niż 20-latki.

TO NIE MARZENIE, TO RZECZYWISTOŚĆ!

Dziękujemy, że poświęciłaś swój czas na przeczytanie naszej wiadomości. Dajemy Ci klucz do młodości. Już nie musisz o tym tylko marzyć lub z żalem oglądać stare zdjęcia. Za 21 dni będziesz znowu piękna, młoda i cały świat stanie przed Tobą otworem!

Życzymy Ci wszystkiego co najlepsze

Marina i Paweł

Złóż zamówienie

Zamawiasz LeSkinic

Cena: 298 zł157 zł

formularz